Zaproszenie na Wieczory Filmowe

 

We are happy to invite you to the second show from the series of “International Movie Nights” – on Thursday, October 27th at 5.00PM 

Please, use the link below to register: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScRTdT.../viewform...  

To attend please use the password: "Movie".  

Contact: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

The event is organized and funded in full from the NAWA Welcome to Poland program co-financed by the European Social Fund under the Operational Program Knowledge Education Development. 

 


Zapraszamy serdecznie na drugi pokaz z serii spotkań pod hasłem “International Movie Nights” – w czwartek, 27 października o godz. 17.00. 

Rejestracja pod tym linkiem: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScRTdT.../viewform... 

Wejście na hasło „Movie” 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Wydarzenie organizujemy i w całości finansujemy w ramach programu NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej Welcome to Poland współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. 

Zaproszenie na Wieczory Filmowe

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego Polskiej Akademii Nauk zaprasza na "Międzynarodowe Wieczory Filmowe" – od polskiej produkcji: „Twój Vincent”.

Wydarzenie organizujemy i w całości finansujemy w ramach programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej Welcome to Poland współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja

Rozwój. Wejście na hasło: „Movie”



MMRI PAS is launching a series of unique meetings - "International Movie Nights" - we will start with Polish production: "Loving Vincent".

The event is organized and funded in full from the NAWA Welcome to Poland program co-financed by the European Social Fund under the Operational Program Knowledge Education Development.

To attend please use the password: "Movie"



Sympozjum

IMDiK PAN oraz IBB PAN współorganizatorami konferencji poświęconej chorobom rzadkim

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnejkonferencji dotyczącej chorób rzadkich „Choroby, których nie widać.”

Konferencja naukowa i sesja warsztatowa odbędą się w formule online w dniach 28 lutego i 1 marca br. To wydarzenie organizowane po raz piąty z okazji Światowego Dnia Chorób Rzadkich.

Organizatorzy: Instytut Matki i Dziecka, Instytut Biochemii i Biofizyki PAN, Fundacja EB Polska, Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN oraz Polskie Towarzystwo Biochemiczne.

Aby się zarejestrować, wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

Zaproszenie na konferencję

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji Advances in neuroscience and neurotechnologies: new ethical and governance questions,

która odbędzie się 9 listopada 2017 r. (czwartek) w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN, Warszawa, ul. A. Pawińskiego 5.

Organizatorem konferencji jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a współorganizatorami są Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN i Fundacja na rzecz Nauki Polskiej.

Celem konferencji jest określenie standardów etycznych w postępowaniu z pacjentami z rozpoznaną chorobą otępienną oraz budowanie relacji pomiędzy nauką a społeczeństwem w procesie prowadzenia badań naukowych na mózgu i zastosowania innowacyjnych neurotechnologii.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program konferencji.

Formularz rejestracji na konferencję:

 

Zaproszenie na Konferencję

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowej 20th International Symposium on Signal Transduction at the Blood-Brain Barriers, która odbędzie się w Krakowie w dniach 13-15 września 2017r. Szczegóły są dostępne na stronie: http://bbb.pan.olsztyn.pl/scientific-program. Termin rejestracji i zgłaszania abstraktów do 31 lipca 2017r.

Zaproszenie na Konferencję CePT

Serdecznie zapraszamy na VI konferencję CePT pod nazwą: “CePT platformą rozwoju innowacyjnej medycyny”, która odbędzie się w dniu 27 lutego 2017 r. Więcej informacji na stronie: konferencjacept.wum.edu.pl

Zaproszenie na wykład

Inauguracja Roku Akademickiego Studiów Doktoranckich Biocentrum Ochota 2014/2015

W imieniu prof. dr hab. Piotra Zielenkiewicza – dyrektora IBB oraz pozostałych członków Rady Dyrektorów Biocentrum Ochota, miło nam poinformować, że uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego Studiów Doktoranckich odbędzie się w piątek - 17. października br., o godz. 14:00, w auli Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN ul. Księcia Trojdena 4. Zapraszamy na wykłady: "Extrasolar Planetary Systems" Prof. Andrzeja Udalskiego (g. 14:30) oraz "CRISPR-Cas craze: from microbial antiviral defence system to genome editing" Prof. Virginijusa Siksnysa (g.16:00). Spotkanie rozpocznie uroczyste wręczenie nagród laureatom wyróżnionych doktoratów 2013/2014. Ponadto, zapraszamy na konkurs na najlepszy plakat podczas sesji plakatowej. Wykłady są otwarte dla wszystkich, rejestracja nie jest wymagana. Po części oficjalnej zapraszamy wszystkich doktorantów Biocentrum Ochota na imprezę taneczną (g.20:00). Serdecznie zapraszamy! Więcej...

Inauguracja Roku Akademickiego Studiów Doktoranckich Biocentrum Ochota 2013/2014

W imieniu prof. dr hab. Jacka Kuźnickiego – dyrektora MIBMiK oraz pozostałych członków Rady Dyrektorów Biocentrum Ochota, miło nam poinformować, że uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego Studiów Doktoranckich odbędzie się w piątek - 25 października br., o godz. 14:00, w auli Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN ul. Księcia Trojdena 4. Zapraszamy na wykłady: „Science and the modern university” prof. Gottfrieda Schatza (g. 14:00) oraz „From Pharmacy to Molecular Cell Biology” prof. Ineke Braakman (g.17:00). Prof. Gottfried Schatz dokonał przełomowych odkryć w dziedzinie biogenezy białek mitochondrialnych oraz jest współodkrywcą mitochondrialnego DNA. Ponadto jest autorem kilku książek dla szerokiej publiczności o nauce oraz naukowcach, na przykład „JEFF’S VIEW on Science and Scientists”. Po przejściu na emeryturę zaangażował się w tzw. science policy, m.in. przewodniczył Swiss Science and Technology Council. Prof. Ineke Braakman jest wybitnym naukowcem w dziedzinie zwijania białek. W szczególności, jej badania dotyczą zwijania białek oraz procesów ich modyfikacji jakie zachodzą w retikulum endoplazmatycznym komórek ssaczych. Spotkanie rozpocznie uroczyste wręczenie nagród laureatom wyróżnionych doktoratów 2012/2013. Ponadto, zapraszamy na konkurs na najlepszą prezentację doktorantów (wybranych spośród nadesłanych abstraktów) oraz na sesję plakatową. Wykłady są otwarte dla wszystkich, rejestracja nie jest wymagana. Po części oficjalnej zapraszamy wszystkich doktorantów Biocentrum Ochota na imprezę taneczną (g.20:00). Serdecznie zapraszamy! Więcej...